Profesionální webdesign a tvorba stránek

Vytváříme kvalitní webové stránky. Levně.

Naší hlavní činností je webdesign, tvorba www stránek a webových aplikací. Od návrhů, přes programování až po umístění stránek na internet. Samozřejmostí je optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO). Stručně řečeno - kompletní servis.

Moderní vzhled www stránek chápeme jako klíčový prvek image firmy. Při tvorbě www stránek klademe důraz na jednoduchý a atraktivní design. Slovo design ale znamená také uživatelskou přívětivost. Návštěvník se musí na webu ihned zorientovat. Samozřejmostí je stylistická správnost, korektní zdrojový kód a vyladění stránek pro všechny nejrozšířenější prohlížeče.

Aplikace

Webové stránky už dávno nejsou jen statické texty s několika obrázky. Dnešní webové servery a prohlížeče umožňují jednoduše provozovat složité aplikace a webové systémy. V některých případech jsou vhodnější než původní desktopová řešení.

Můžete jednoduše propojit například vzdálené firemní pobočky a sdílet jednu aplikaci v celé společnosti. Je jedno, jestli je jedna pobočka v Česku a jiná na druhém konci světa. Stačí zajistit připojení k internetu a obě pobočky mohou pracovat s totožným systémem. Stejným způsobem se k takové aplikaci mohou připojit i obchodní zástupci, kteří pracují na cestách nebo z domova.

Nabízíme vytvoření webových aplikací na přání. Internetové obchody, intranetové systémy, firemní plánování a mnoho dalších.

Pracujte on-line!Toplist